Hakkımızda | Beyhan Oto

Hakkımızda


Beyhan Oto, 25 yılı aşan süre zarfında servis işletmeciliğinde sürekli gelişerek, bölgesinin önde gelen aktörlerinden biri haline geldi.

1989 yılında BMW Yetkili Servisi olarak başlayan hizmetlerimizi; mekanik, kaporta-boya, yedek parça-satış, sigorta-lastik ve 24 saat yol yardım hizmetleri olarak özetleyebiliriz.

Beyhan Oto olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleriz ve müşterilerin istek ve beklentilerinin ötesinde hizmet sunmayı amaçlayan bir anlayışla çalışırız.

Vizyonumuz;Hizmet verdiğimiz otomotiv sektöründeki başarı ve güvenilirliğimizi sürdürmek, Beyhan Oto isminin ‘genç’, ‘dinamik’, ‘yenilikçi’ kavramlarıyla özdeşleşmesini sağlamak ve bunu kalıcı bir şekilde devam ettirmektir.

Misyonumuz ise; Öncelikle müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.


Kalite Politikası
Beyhan Oto olarak kalite politikamız;

  • Müşterilerimizin gelişen talep ve beklentilerini karşılamak üzere müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak gelişmeyi sürekli kılmak;
  • Şirket ve marka değerlerini en üst seviyede tutarak çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel becerilerini arttırmaya yönelik faaliyetler sağlamak, böylece dinamik ve sürekli kendini yenileyen bir çalışma ortamı yaratmak;
  • Çevreye ve şirkete ait kaynakları efektif şekilde kullanarak çevreyi korumak,
  • Tüm çalışmalarımızda dürüstlük ve meslek ilkelerini en ön planda tutmaktır.